Маніпуляції. Масштабний проект знань “Інтелектуальні дискусії”!

Маніпуляції. Масштабний проект знань “Інтелектуальні дискусії”!

Експерт Олена Ковальчук.

Професіонал в сфері навчання та психології з 9-річним досвідом роботи в галузі продажів. Викладає в Единбурзькій Бізнес-Школі курси «Організаційна поведінка» та «Управління людськими ресурсами».

Менеджер з програм розвитку управлінців і керівник навчального центру компанії IDS Aqua Service. Також, впроваджує проекти з навчання і мотивації для різних компаній, зокрема, влітку 2015 року брала участь в навчанні нової Патрульної Поліціїї (Київ та Львів).

Попередній досвід роботи включає 9 років в компанії «Мері Кей (Україна)» (2002-2011), з них 6 років – як Старшого Менеджера з навчання, що відповідає за наповнення навчальних курсів і спеціальних заходів «Мері Кей» в Україні (200 співробітників , 100 000 Незалежних Консультантів) і діяльність команди тренерів.

Під керівництвом Олени здійснені успішні проекти з навчання незалежних підприємців продажу, побудови команди, менеджменту і делегування повноважень.Освіта – психолог, викладач психології, має диплом магістра Київського національного Університету імені Тараса Шевченка, факультет соціології та психології (1995).

Науковий кореспондент Інституту психології ім. Костюка лабораторії організаційної психології (тема дисертації «Психологічні детермінанти розвитку організаційної культури»).

Навчається в програмі «Організаційне консультування і коучінг» МІГІС і курс Н. Романенко «Бізнес-коучінг».

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *