Казка про гроші. Чари навчання “Як підіймати доходи?”

Казка про гроші. Чари навчання “Як підіймати доходи?”

11 грудня 2019 о 18.30 в Буква (Б. Хмельницького, 3 б, метро Театральна, Київ) відбудеться черговий захід в рамках Масштабного проекту знань “Інтелектуальні дискусії”.

Тема: Казка про гроші. Чари навчання “Як підіймати доходи?”

Орієнтовний керунок!

– Магічне мислення щодо грошей. Коли воно виникло в українському суспільстві?

– Чи можуть цьому сприяти казки про гроші та фантастичні фільми про гроші? Наприклад, фільм “Секрет”, в казці попросив рибку чи джина, знайшов скарб, знайшов принца чи принцесу та миттєво отримав.

– В дорослому віці для людини джином, золотою рибкою, скарбами має ставати держава?

– Якщо людині не вдається втілити казку, тоді стають винними всі, кому вдалося вийти на певні достатки? Тобто виникає нелюбов до заможніх?

– Ставлення до доходів в бідних родинах, середнього достатку і заможніх.

– А ще питання спадку і листи на пошту з повідомлення про отримання спадку. Та й багато людей вірять, що якогось дня до них прийде такий лист і вони розбагатіють. Або якогось дня їм повідомлять, що вони належать до заможньої родини.

– Чи можна вважати магічним мисленням віру в чудодійну дію навчання про доходи? Тобто після навчання людина вийде і розбагатіє.

– Чи дійсно можна підійняти доходи на навчанні? Або треба підійняти складніші рішення чи себе підійняти в некомфортні умови?

– Чи достатньо нахапати гарних ідей і ними між іншим в розмовах пишатися, творити окремі презентації?

– Чи можна без творення діяльності, яка подобається чи хоча б мати досвід у ній, так раз і як в казці заробити після 1-10 курсів навчань?

– Але ж у чому велика таємниця грошей? Як насправді підіймаються доходи? І чи кожен може підійняти свій дохід? Та в який спосіб кожен може підійняти дохід?

Експерти:

  • Андрій Дрозд, кандидат економічних наук, підприємець, аналітик, консультант 10+ роками досвіду в персональних фінансах і інвестиціях;
  • Дмитро Веселов, популяризатор науки, бізнес-аналітик;
  • Григорій Кукуруза, економіст Ukraine Economic Outlook;
  • Катерина Хоптинська, людинознавиця, консультант, 10+ років в ІТ-сфері, пояснює складні речі простими словами;
  • Світлана Вовк, модератор дискусії, кандидат економічних наук, доцент, голова ради ГО ТРОН, координатор антиплагіатної ініціативи “Дисергейт”, співзасновниця ініціативи «Математичний рух: освіта для дорослих», співаторка та ведуча Клубу “Біла Ворона”, громадська діячка.

Вхід Вільний!

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *