Масштабний проект знань “Інтелектуальні дискусії” спільно з Громадською організацією “Інститут генеалогічних досліджень” проводять захід про роди, коріння, генетику, планування продовження роду, виховання.

Масштабний проект знань “Інтелектуальні дискусії” спільно з Громадською організацією “Інститут генеалогічних досліджень” проводять захід про роди, коріння, генетику, планування продовження роду, виховання.

Масштабний проект знань “Інтелектуальні дискусії” спільно з Громадською організацією “Інститут генеалогічних досліджень” проводять захід про роди, коріння, генетику, планування продовження роду, виховання.

Дата: 16 вересня 2017
Час: 11.00-17.00.
Місце: провулок Ковальський, 19, Київ.

Програма

11.00-11.45 Реєстрація народжень, шлюбів в зоні АТО і особливості отримання документів. Ольга Бондар, адвокат, керуючий партнер Адвокатського бюро “Ольга Бондар та Партнери “, член комітету сімейного права, секції медичного права Асоціації Адвокатів України.
Консультує з питань сімейного, трудового, цивільного права, спадку і генеалогії.

12.00-12.20 Зв’язки між родичами. Олена Шевчук, лікар-психотерапевт, ImKP -практик
12.20-12.45 Дискусія “Карма родів” чи “патерни поведінки”, що передаються поколіннями, або просто виховання, чи випадковість.

Експерти:

Оксана Сашенко, системний сімейний психолог, процесуальний психотерапевт;
Олена Шевчук, лікар-психотерапевт, ImKP -практик;
Борис Пахоль, психолог;
Спартак Суббота, кандидат психологічних наук, психіатр, психоаналітик. Працює психологом в СБУ, психотерапевтом в групах швидкого реагуванняя і бійцями АТО.

13.00-13.20 Виховання своїх і чужих дітей (всиновлення, дітей родини, коли вихованням займаються не батьки, а дідусі, бабусі), вікна, двері, що відчинені до дітей, від яких відмовилися (причини відмов від дітей). Спартак Суббота, кандидат психологічних наук, психіатр, психоаналітик. Працює психологом в СБУ, психотерапевтом в групах швидкого реагуванняя і бійцями АТО.
13.20-13.40 Чому люди народжують дітей? Як це було в радянські часи? Як зараз? Що дорослі дізнаються про дітей після їх появи? Галина Мельник, засновниця альтернативної школи “Радосвіт”, співзасновниця школи підлітків Teenager school, організатор навчальних курсів для дітей, літніх таборів, автор підручника “Веселе читання”, працює з домашньою освітою, мала досвід державної школи, популяризатор альтернативної освіти та врахування в навчанні особливостей кожної дитини, народилась у багатодітній родині, мати 2 дочок.

14.00- 14.45 Дискусія “Врахування генетики при плануванні сім’ї (найздоровіше і розумне потомство)”.

Експерти:

Віктор Досенко, український патофізіолог, генетик, д.м.н., професор, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України;
Оксана Півень, кандидат білогічних наук, старший науковий співробітник відділу генетики людини ІМБГ НАН України.

15.00-15.45 Генногеографія про гени народів і рас. Олександр Коляда , вчений генетик, науковий працівник Інституту Геронтології НАМНУ, співвласник американської компанії Titanovo.

16.00-16.45 Генеалоги про можливості дослідження родоводів.

Експерти:

Олексій Новіков, голова правління громадської організації “Інститут генеалогічних досліджень”,
Алекс Краковський, дослідник родоводу,
Віктор Долецький, директор Центру вивчення генеалогії “Пращур”, фахівець зі здійснення комплексних генеалогічних досліджень, досліджень за певним прізвищем, архівному пошуку інформації, встановленні втрачених фактів, підтвердженні польського походження

Вхід: 50 грн. (включає каву, чай, смаколики).

Партнери:
Адвокат Ольга Бондарь
Центр вивчення генеалогії “Пращур”
Партнер дизайну і сайту: компанія Activemedia

Інформаційні партнери:
Американська торгівельна палата в Україні (American Chamber of Commerce in Ukraine)
GreenPR Ukraine
Інформаційний портал ВЛАСНА СПРАВА vlasnasprava.ua
Портал Української книжкової індустрії UABOOKS.INFO
Журнал “Всесвіт”
Чикагський часопис “Час і події”
Портал “Жінка Українка”
probioukr.blogspot.com
Енциклопедія щастя
ГУЧНІ ІМЕНА

Leave a Reply