Репутаційні втрати жінок та чоловіків, які йдуть в державне управління, представляють інтереси країни

Репутаційні втрати жінок та чоловіків, які йдуть в державне управління, представляють інтереси країни

10 квітня о 18.00 (середа) в Буква (вул. Б. Хмельницького, 3б, метро Театральна, Київ) в рамках Масштабного проекту знань “Інтелектуальні дискусії” відбудеться черговий захід.

Тема: Репутаційні втрати жінок та чоловіків, які йдуть в державне управління, представляють інтереси країни.

Орієнтовний керунок дискусії!

– Державні посади мотивують і демотивують водночас. Бо цілі їх обіймати можуть бути різними. Але чи можна передбачити наслідки обімання посад?
– Людина собі спокійно працює як фахівець, йде своїм шляхом, проживає свої будні і свята. Але одного дня вона приймає рішення – йти в державне управління або представляти інтереси країни як фахівець певної сфери. І що тоді?
– З якими ризиками стикаються жінки і чоловіки?
– Чи гарантована позитивна репутація, якщо людина керується інтересами країни, а не певного кола чи своїх?

Експерти:

✅ Світлана Вовк, модератор дискусії, кандидат економічних наук, доцент, голова ради ГО ТРОН, координатор антиплагіатної ініціативи “Дисергейт”, співзасновниця ініціативи «Математичний рух: освіта для дорослих», громадська діячка;
✅ Сергій Кондрюк, голова Громадської організації “Спілка ВІЛЬНИХ”;
✅ Олена Шевчук, лікар, медичний психолог, психотерапевт, коуч, бізнес-тренер, фасилітатор, фахівець з психосоматики, консультує з кризових персональних та організаційних питань, онкопсихолог, популяризатор знань з медицини, психології, проводить спеціалізовані та популярні лекції;
✅Андрій Ніцой, директор Центру стратегічних розробок;
та інші на стадії погодження.

Leave a Reply