Тихенько про це – після дискусії

Тихенько про це – після дискусії

У вівторок ввечері, між круглим столом про 4 промислову революцію та матчем Ліги Чемпіонів відбулась весела та навіть дещо провокативна подія – Інтелектуальна дискусія “Тихенько про це!”. Анонсувала я її тут раніше, адже разом із Олександром Колядою виступала модератором заходу.

Що можна сказати постфактум? Було динамічно, інколи – несподівано. Шкода, що двоє з анонсованих експертів не знайшли часу приєднатись до розмови, але й з чотирма фахівцями ми чудово провели час.

Пляшечки з ефірними оліями. Фото Yorke Studio

Вдалось обговорити практично всі заплановані тези, щоправда не у тому порядку, у якому планували організатори, але так вийшло навіть органічніше. 🙂

Торкнулись теми табу, поговорили чому ж речі, що асоціюються з лібідо, часом викликають у суспільстві такі протилежні реакції. Навіть дійшли до бесіди про історичні аспекти та релігійні особливості (що можуть кардинально відрізнятись у різних традиціях). Дещо дізнались про умовні норми (яких насправді майже не існує) у статевій поведінці. Зачепили пікантну тему секс-іграшок та нетипової поведінки. Серйозно обговорили важливість грамотного статевого виховання з раннього віку, що включатиме не тільки відомості про репродуктивну функцію, а й інформацію про те, як правильно отримувати та приносити задоволення.

Несподівано яскравою частиною вечора стала тема отримання задоволення тваринами. Виявляється, тваринний світ володіє таким широким спектром форм та варіантів статевої поведінки, що усі людські “збочення” просто відпочивають! Навздогін дискусії, пані Самара навіть зробила допис у себе на сторінці у ФБ.

Дякуємо всім експертам, що погодились говорити з аудиторією на такі важливі теми. Тетяна Серга, психолог, активно брала участь в обговоренні практично усіх питань, Оксана Єфремова, секс-тренер, розповіла про те як проходять тренінги та які тренди у сфері іграшок для інтимних ігор є актуальними сьогодні, Оксана Самара, біолог, розкривала таємниці тваринних шлюбних ігор та брала участь в обговоренні багатьох інших тем, Едуард Лівінський, сексолог, розставляв акценти у бесіді з точки зору психоаналізу.

Не обійшлось без деяких моментів, коли хотілось про певні теми говорити більше, ніж відведено часу. Мене особисто трохи розчарувала тенденція, не дивлячись на всі розмови про гендерну рівність тощо, все зводити до “чоловік повинен”, “жінка повинна”. Ну і розмитість думки про визначення умовних меж допустимих форм поведінки. Але тут, думаю, справа лише у браку часу і якби експерти мали змогу зробити повноцінні доповіді з кожної з тез, то ми мали б більше розкриття проблеми.

Напрочуд жваво поводила себе аудиторія, учасники дискусії задавали питання, коментували почуте та всіляко взаємодіяли між собою. Тому найактивніші отримали обіцяні подарунки – міні-пляшечки з комбінаціями ефірних олій, що згідно з літературними даними мають властивості афродизіаків (на фото).

Головний висновок – усе в цій сфері індивідуально (це хороший висновок :)).

Дякуємо Yorke Studio за чудові світлини, які разом з іншими матеріалами можна побачитина сторінці організаторів.

А за цим посиланням – відео від Наукової Світлиці, що також виступила партнером заходу.

І так, Ресторан Старо на Подолі дуже підійшов під тематику заходу своїм антуражем та атмосферою.

Джерелоprobioukr.blogspot.com

Leave a Reply